Havuz Temizlik Ekipmanları

HAVUZ SÜPÜRGELERİ VE HAVUZ ROBOTLARI

Dolphin “Wave 300 XL” Otomatik Havuz Süpürgesi
Kendinden motorlu, 50 mikron üç farklı tip (standart, geniş gözenek, kullan-at) filtreli, 40 m³/h debili. Arabası, kullanıcı dostu interaktif kontrol paneli, uzaktan kumandası ile komple. 60 m boya kadar umuma açık havuzlar için tasarlanmıştır. Havuz robotlarında ilk defa kullanılan navigasyon beyni sayesinde havuzu %100 tarama garantisi. 4 farklı havuzu hafızasında tutar.
2 yıl garantili, birinci yılda havuz başında ücretsiz önleyici bakım.
Aktif Fırçalama Sistemi: Poliüretan plastikten sert fırçalar, ovar, yosun ve bakteri temizler. Ayrıca robotun yanlarına yerleştirilmiş küçük fırçalar havuzda ulaşılması güç tüm kenar, köşe ve su yollarına ulaşır.
Tarama Metodu: Robot, pazarda diğer hiçbir üründe olmayan bir navigasyon beynine sahiptir. Bu beyin sayesinde robot temizlediği havuzu %100 tarama garantisi verir.
Filtrasyon: Bilindiği gibi havuz robotları, havuzu kendi bünyelerindeki filtrelerle temizlerler. Bu durum robotları, manuel süpürgelerden bir adım öne çıkarır, çünkü manuel süpürgeler vakumladıkları suyu havuzun filtresinden geçirirler ve filtrenin daha çabuk tıkanmasına neden olurlar. Böylece filtreye yapılan ters yıkama işleminin sıklığı artar ve havuz daha çok su ve kimyasal kaybeder. Her robotta olduğu gibi WAVE 300 XL’de bu açıdan çevre dostu ve ekonomiktir. Ayrıca başka hiçbir robotta olmayan 40 m³/saat’lik vakum debisi ve 50 mikronluk filtresiyle size manuel bir temizlikten çok daha fazlasını sunar.
MMI (Maytronics Makine Arayüzü): Robotun tüm kontrolü, MMI adı verilen dijital kontrol panelinden yapılır. Kolaylık ve profesyonelliği birleştiren bu teknoloji harikası cihaz sayesinde robotun tüm parametrelerini ayarlayabileceğiniz gibi, robota kirli suyun dibine çökmesini beklemek adına gecikmeli başlama emri verebilir hatta otomatik olarak suya girme ve çıkma komutu bile verebilirsiniz. Dilerseniz panelin yanındaki uzaktan kumanda sayesinde robotu manuel kontrol edebilirsiniz. WAVE 300 XL, sağlam bir ağır iş robotu olsa da; gerek kullanım kolaylığı, gerek havuz başında yapılabilecek kadar kolay bakımıyla pazardaki en yüksek performans/maliyet oranına sahip, rakipsiz bir ticari havuz süpürgesidir.

91161
______________________________________________________________________

Dolphin “Wave 200” Otomatik Havuz Süpürgesi
40m boya kadar havuzlarda profesyonel temizlik imkanı sunar.

Havuz içindeki pislikleri 3 farklı boya ayırarak hapseder ve suyu
çevirerek filtrasyon alanını arttırır. İç içe geçmiş filtreleri ayırarak
filtreleri tek tek kullanma imkanı sunar. Kullanıcı arayüzü üzerinden
havuzun tüm özellikleri yüklenerek yüksek verim elde edilir. Navigasyon
sistemi ile yüksek yön bulma kabiliyeti vardır. Aktif fırçaları ile havuzda
yosun ve bakteri oluşumunu engeller. 40 m³/h debi ile vakum yapar,
fırçaların tek geometrisi ile pislikleri vakum deliklerine iterek vakuma
yardımcı olur. İnteraktif kontrol paneli, navigasyon sistemi, 4 farklı havuzu hafızasında tutabilme özellikleri “Wave 300” ile aynıdır.
91207

_______________________________________________________________

DOLPHIN “E 10” OTOMATİK HAVUZ SÜPÜRGESİ
Kendinden motorlu, 12 m kablolu, 8 m boya kadar 
ev havuzları için tasarlanmıştır. Düşük ağırlığı sebebiyle kolay tutuş ve kaldırma imkanı sağlar. Temizlik periyodu 1,5 saattir. Optimal havuz temizliği için kendinden programlıdır. Robottan 2 kat hızlı hareket eden fırçası sayesinde havuzunuzun zeminini fırçalayarak yosun ve bakterileri kaldırır ve oluşmasını engeller. Kolay ulaşılabilen ve temizlenebilen, kutu şeklinde ağ filtreye sahiptir. 2 yıl garantilidir.

91202
DOLPHIN “S 300i” OTOMATİK HAVUZ ROBOTU
Kendinden motorlu, 18 m kablolu, 12 m’ye kadar ev havuzları için tasarlanmıştır. Temizlik periyodu 1, 1,5, 2 veya 2,5 saat olarak programlanabilir. Optimal havuz temizliği için kendinden programlıdır. Havuz tabanı, duvarları ve su hattını temizler. Duvara tırmanırken kayganlığa göre vakumu artırarak aşağıya doğru kaymayı engeller. Patentli POWERSTREAM teknolojisi ile duvarda daha etkin hareket ve manevra özelliği vardır. Robottan 2 kat hızlı hareket eden fırçası sayesinde tabanı ve duvarları fırçalayarak yosun ve bakterileri kaldırır ve oluşmasını engeller. Hızlı, standart & ultra temiz ve sadece yer & su hattı olmak üzere farklı tip temizlik seçenekleri mevcuttur. Haftalık Zamanlayıcı ve Gecikmeli Başlama ayarlanabilir. Kolay temizlenebilen çok katmanlı yeni filtresi sayesinde pislikleri boyutlarına göre ayırır, küçük ve büyük boyutlu pislikleri ayrı ayrı hapseder. Bu sayede filtrenin tıkanması, diğer model robotlara göre çok daha uzun sürer. Akıllı telefonlara kurulabilen Mydolphintm uygulaması ile cep telefonu ile uzaktan kumanda edilebilir, temizlik modları, gecikmeli zaman ve haftalık zamanlayıcı ayarları yapılabilir. 
91204


ARABASI İLE KOMPLE. 
2 yıl garantilidir.

____________________________________________________________________
Dolphin “WAVE 100” Otomatik Havuz Süpürgesi
Yeni Nesil Kullanıcı Dostu Uzaktan Kumanda ve Güç Ünitesi. 50 Mikron “Sürekli” veya “kullan at” filtreli. 30 m kablolu. 24 V Motorlu, 16 m3/h debili. 25 m’ye kadar umuma açık havuzlar için tasarlanmıştır. Temizlik Periyodu 4,6,8 saat olarak ayarlanabilir. Cayraskop ile güçlendirilmiş sapmasız kesin havuz tarama. Temizlik program ve parametreler için geniş seçenekler: Çevrim Süresi, havuz uzunluğu, tırmanma frekansı, düzenli veya ultra temizleme, su hattı, havuz turu tanımı. Filtresi tıkandığında güç ünitesi üzerinde temizlik sinyali verir. Patentli Fırdöndü sistemi ile Kablo kıvrılmasına bağlı hasarı engeller. Mikroprosesör kontrollüdür. Havuz duvarına tırmanır. ARABASI İLE KOMPLE. 3 yıl garantilidir.
91142

___________________________________________________
Dolphin “WAVE 50” Otomatik Havuz Süpürgesi
Çift Hareket Aksı ile Havuz içinde 4 saatte Etkin Tarama. 70 Mikron “Sürekli” ya da “Kullan At” Tip filtreli. 24 m kablolu. 16 m3/h debili, 24 V motorlu. 20 m boya kadar havuzlar için tasarlanmıştır. Patentli Fırdöndü sistemi ile Kablo kıvrılmasına bağlı hasarı engeller. 8 dakikada bir havuz duvarına Tırmanır. ARABASI İLE KOMPLE. 3 yıl garantilidir.
91122

______________________________________________
Dolphin “WAVE 30” Otomatik Havuz Süpürgesi
Çift Hareket Aksı ile Havuz içinde Etkin Tarama. 70 Mikron “Sürekli” ya da “Kullan At” Tip filtreli. 18 m kablolu. 16 m3/h debili, 24 V motorlu. 15 m boya kadar havuzlar için tasarlanmıştır. Patentli Fırdöndü sistemi ile Kablo kıvrılmasına bağlı hasarı engeller. Temizlik Peryodu 3 saattir. 8 dakikada bir havuz duvarına Tırmanır. ARABASI İLE KOMPLE. 3 yıl garantilidir.
91201

___________________________________________________
Dolphin “BIO-S” Otomatik Havuz / Gölet Süpürgesi
15 m boya kadar Ekolojik/Doğal Yüzme Havuzları ve Göletler için özel olarak tasarlanmıştır. 18 m kablolu. Patentli Fırdöndü Teknolojisi, Kablo kıvrılmasına bağlı hasarı engeller. Temizlik periyodu 2, 3, 4 saat olarak ayarlanabilir. 70 mikron Kartuş Şltresinin yanında, kaba kirin toplanması için ekstra olarak, filtrasyon sistemine bağlanabilen vakum hattı mevcuttur. Bu sayede yaprak, çamur gibi kaba kirleri merkezi bir filtrede tutulurken, kartuş filtre ince boyuttaki kirleri tutabilmektedir. GEMAŞ Portatif Vakum Süpürgesi ile vakum hattı olmayan bir havuzda çok etkin ve otomatik temizlik imkanı sağlar. Daha üstün temizlik için standart ekstra 3. fırça. Yeni kullanıcı dostu uzaktan kumanda ve güç ünitesi kompledir. 2 yıl garantilidir. ARABASI İLE KOMPLE.
91211

____________________________________________________
Dolphin “HYBRID” Havuz Süpürgesi
Havuz sirkülasyon sisteminden faydalanarak kendi elektriğini üretir. Özel tarama sistemi ile tüm havuz tabanını gezer. Fırçaları ile etkin temizlik sağlar. 8 – 10 m uzunluğunda havuzu 1,5 saatte temizler. Skimmer adaptörü, 90˚dirsek, otomatik güvenlik ventili ve debimetre ile komple. 2 yıl garantilidir.
91170

___________________________________________
Dolphin “2 X 2 Pro Gyro” Otomatik Havuz Süpürgesi
Yeni nesil kullanıcı dostu uzaktan kumanda ve güç ünitesi. Kendinden motorlu, 2 adet 50 mikron, “sürekli” veya “kullan at” filtreli, 40 m kablolu, 24 V motorlu, 32 m³/h debili. Arabası ile komple. 60 m boya kadar umuma açık havuzlar için tasarlanmıştır. Temizlik periyodu 4, 6, 8 saat olarak ayarlanabilir. Cayroskop teknolojisi ile güçlendirilmiş sapmasız kesin havuz tarama.
Temizlik program ve paremetreler için geniş seçenekler:

Çevrim süresi, havuz uzunluğu tırmanma frekansı, düzenli veya ultra temizleme, su hattı, havuz turu tanımı.
Filtresi tıkandığında güç ünitesi üzerinde temizlik sinyali verir.
Mikropresesör kontrollüdür.
Havuz duvarına tırmanır.
2 yıl garantilidir.
Arabası ile komple
91151

________________________________________________________
Dolphin “SUPREME M5-PRO” Otomatik Havuz Süpürgesi
Kendinden motorlu , 70 mikron filtreli, 18 m kablolu, 24 V motorlu, 16 m³/h debili. 12 m boya kadar ev havuzları için tasarlanmıştır. Temizlik periyodu 3 saattir. Optimal havuz temizliği için kendinden programlıdır. Mikropressesör kontrollüdür. Her 8 dakikada bir havuz duvarına tırmanır. 
Dolphin Supreme’nin diğer özellikleri:
Filtrelere üstten kolay ulaşım imkanı. 
Daha üstün temizlik için standart ekstra 3. fırça ekleme seçeneği.
Kullanıcı tarafından kolaylıkla değiştirilebilir paletler.
3 yıl garantilidir
Arabası ile komple
91191

________________________________________________
Dolphin “SUPREME M4-PRO” Otomatik Havuz Süpürgesi
Kendinden motorlu , 70 mikron filtreli, 18 m kablolu, 24 V motorlu, 16 m³/h debili. 12 m boya kadar ev havuzları için tasarlanmıştır. Temizlik periyodu 3 saattir. Optimal havuz temizliği için kendinden programlıdır. Mikropressesör kontrollüdür. Her 8 dakikada bir havuz duvarına tırmanır.


Dolphin Supreme’nin diğer özellikleri:
Filtrelere üstten kolay ulaşım imkanı. 
Daha üstün temizlik için standart ekstra 3. fırça ekleme seçeneği.
Kullanıcı tarafından kolaylıkla değiştirilebilir paletler.
3 yıl garantilidir
Arabası ile komple
91181

___________________________________________________
Dolphin “SUPREME M3-PRO” Otomatik Havuz Süpürgesi
Kendinden motorlu , 70 mikron filtreli, 18 m kablolu, 24 V motorlu, 16 m³/h debili. 12 m boya kadar ev havuzları için tasarlanmıştır. Temizlik periyodu 3 saattir. Optimal havuz temizliği için kendinden programlıdır. Havuz tabanını ve kenarları temizler. 2 yıl garantilidir. ARABASI İLE KOMPLE
91171

____________________________________________________________________
İthal Aquaquik Havuz Ve Masaj Küveti Süpürgesi
Hafif temizlik için plastikten mamul el pompalı vakum süpürgesi. Hortumsuz çalışır. Paket içinde düz kepçesi, fırçası, geniş ve dar emiş kafaları, duvar montaj fırçaları ile kompledir.

140 cm boy – 7,5 cm çap
9216

___________________________________________________________________
Gemaş Flex Havuz Süpürgesi
Plastik gövdeli. Liner ve beton havuzlar içintekerlekli ve gövdeden fırçalıdır. 1 1/2″ hortum bağlantısı. Sap bağlantısı klipsli.
9223

______________________________________

Gemaş Kelebek Havuz Süpürgesi
Plastik gövdeli. Liner ve beton havuzlar için tekerlekli ve gövdeden fırçalıdır. 1 1/2″ hortum bağlantısı. Sap bağlantısı klipsli.
9219

________________________________________________
Gemaş Üçgen Havuz Süpürgesi
Plastik şeffaf gövdeli. Liner ve beton havuzlar için tekerleksiz ve fırçalıdır. 1 1/2″ hortum bağlantısı. Sap bağlantısı klipsli.
9217

________________________________________________________
Gemaş Luxvac Havuz Süpürgesi
Plastik gövdeli. Liner ve beton havuzlar için tekerleksiz ve fırçalıdır. 1 1/2″ hortum bağlantısı. Sap bağlantısı klipsli. Vakum ayarı için üst kumanda.
9215

___________________________________________________
Gemaş Yaprak Havuz Süpürgesi
Plastik gövdeli. Liner ve beton havuzlar için tekerleksiz ve fırçalıdır. Su jeti ile çalışır. 1/2″ hortum bağlantısı. Sap bağlantısı klipsli. Ø 38 cm gövde çapı.
92221

___________________________________________________
Gemaş Poolking Havuz Süpürgesi
Geniş açıklıklı beton havuzlar için. Alüminyum gövde. Tekerlek grubu ve hortum bağlantısı paslanmaz çelikten mamul. 2″ hortum bağlantısı. Süpürge tarama genişliği, L=80 cm

9214

Çekmeli tip
9213


Çatallı tip
9214

________________________________________________________
Gemaş Fold-Vac Havuz Süpürgesi
Beton havuzlar için. Katlanabilir alüminyum gövdeli. Dip köşelerde katlanma özelliği sayesinde daha etkin bir temizleme imkanı sağlar. Her süpürge 1 1/2″ ve 2″ uyumlu ve klips bağlantılıdır.
92212


35,5 cm en
92211

45,5 cm en
92212

___________________________________________________
Gemaş Poolwac Havuz Süpürgesi
Beton havuzlar için. Eleksallı alüminyum gövde

1 ½” kelebek vidalı, L=346 mm”
92111

1 ½” kelebek vidalı, L=456 mm”
92112

1 ½” klipsli, L=346 mm”
92121

1 ½” klipsli, L=456 mm”
92122

2″ kelebek vidalı, L=456 mm”
921121
29,00

2″ klipsli, L=456 mm”
921122

___________________________________________________


Portatif Vakum Süpürgesi – Kum Filtreli
Kum filtresi, kuvars kumu, monofaze self-primming pompası, poolvac süpürgesi, hortumu, çekvalfi, teleskopik sapı ile komple tekerlekli AISI 304 kalite paslanmaz çelik bir araba üzerine montajlıdır. Sigorta ve 18m kablosu ile birlitedir. Vakum ağzı olmayan havuzlar için düşünülmüştür. Portatif filtrasyon ünitesi olarak da kullanılabilir.
Filtre kumu fiyata dahildir.
6 m³/h kum filtresi – 1/2 Hp pompa
93103

_____________________________________________________________________
Portatif Vakum Süpürgesi – Kartuş Filtreli
Kartuş filtresi, monofaze self-primming pompası, poolvac süpürgesi, hortumu, çekvalfi, teleskopik sapı ile komple tekerlekli AISI 304 kalite paslanmaz çelik bir araba üzerine montajlıdır. Sigorta ve 18 m kablosu ile birliktedir. Vakum ağzı olmayan havuzlar için düşünülmüştür. Portatif filtrasyon ünitesi olarakta kullanılabilir.

11 m³/h kartuş filtre – 3/4 Hp pompa
93101

16 m³/h kartuş filtre – 1 Hp pompa
93102

______________________________________________________________________

Gemaş S250 Vakumlu Otomatik Havuz Süpürgesi
Hidrolik olarak vakumla çalışır. 11 m özel hortumu ile komple.
S250 otomatik süpürge
9123

Gemaş S250 Vakumlu Otomatik Havuz Süpürgesi Için Yedek Hortum
09123Y01

___________________________________________
Gemaş Vakum Regülatörü
ABS plastikten, Ø 38 mm. Havuz başından süpürge vakum ayarı yapabilme imkanı sağlar.
9861

__________________________________
Gemaş Yaprak Tutucu
Vakum süpürge hortumuna adapte edilmek üzere tasarlanmış, şeffaf gövdeli, kolay temizlenebilir yaprak tutucu. Hortum ekleriyle komple, Ø 38 mm (Ø 50 mm için adaptör sorunuz!)

9851
____________________________________________________
Gemaş Hortum Toplama Çarkı
ABS plastikten. 15 m Ø 38 mm hortum sarma kapasitesi
9513

_____________________________________________
Gemaş Dişli Hortum Adaptörü
PVC’den mamul. 1 ½”
9841

__________________
Gemaş Vidalı Hortum Adaptörü
Esnek PVC’den mamul.

Ø 38 mm hortum için
9811

Ø 50 mm hortum için
9812

Ø 38 mm ve Ø 50 mm hortum için. Redüksiyonlu, vakum ağzına adaptörsüz bağlanabilir.
9813

_______________________________________________
Paslanmaz Çelik Hortum Kelepçesi

1 ½””
9831

2″”
9832

__________________________________________________________________
Gemaş Süpürge Vakum Adaptörü
Ø 38 mm – 1 1/2″ dişli. Nozula takılabilir.
9821

__________________________________________________
Gemaş Köşe Fırçası
Yuvarlak, plastik köşe fırçası

______________________________________________
Gemaş Yosun Fırçası
Sert plastik kıllı yosun fırçası
12,50 cm genişliğinde
9611

______________________________________
Gemaş Yosun Fırçası
Yosun fırçası, paslanmaz çelik kıllı.
25 cm genişliğinde
9613

_______________________________________
Gemaş Taban Fırçası plastik kıllı
Düz, 29,5 cm
9621

_________________________________________
Gemaş Havuz Duvar Fırçası
Havuz duvar fırçası, 41 cm. Standart. Plastik
9620

___________________________________________
Gemaş Duvar Fırçası
Havuz duvar fırçası. Standart. Plastik

60 cm
9622

90 cm
9623
Gemaş Vakumlu Fırça
Havuz duvar fırçası, standart. Plastik. Hortum bağlantılı.
9624

___________________________________________________
Gemaş Evapool Vakum Hortumu – Kutulu
Mavi çizgili beyaz renkli. Muhtelif uzunluklarda D.50 mm, özel hortum adaptörlü.

2″ – 12 m”
9,51E+04

2″ – 15 m”
9,51E+05

2″ – 15 m”
9,51E+06

______________________________________________
Gemaş Evapool Vakum Hortumu – Kutulu
Mavi çizgili, beyaz renkli. Muhtelif uzunluklarda D.38 mm, özel hortum adaptörlü.


1 ½” – 8 m”
9,51E+04

1 ½” – 10 m”
9,51E+05

1 ½” – 12 m”
9,51E+06

1 ½” – 15 m”
9,51E+07

____________________________________________
Gemaş Evapool Vakum Hortumu
Ekonomik mavi çizgili, beyaz renkli, 30 m rulo. Adaptörsüz

D.38 mm, 1 ½” – metre fiyatı”
09511E

D.50 mm, 2″ – metre fiyatı”
09512E

__________________________________________
Gemaş Vakum Hortumu – Kutulu
Mavi veya beyaz renkli. Muhtelif uzunluklarda D.50, özel hortum adaptörlü.

2″ – 12 m”
95121

2″ – 15 m”
95122

2″ – 18 m”
95123

____________________________________________
Gemaş Vakum Hortumu – Kutulu
Mavi veya beyaz renkli. Muhtelif uzunluklarda D.38, özel hortum adaptörlü.

1 ½” – 8 m”
95111

1 ½” – 10 m”
95112

1 ½” – 12 m”
95113


1 ½” – 15 m”
95114
_______
___________________________________
Gemaş Vakum Hortumu
Ekonomik mavi veya beyaz renkli, 30 m rulo. Adaptörsüz.

D.38 mm, 1 ½” – metre fiyatı”
9511

D.50 mm, 2″ – metre fiyatı”
9512

___________________________________________
Gemaş Havuz Bakım Kiti
Sıvılı test aleti, Derin kepçe, Düz kepçe, Paslanmaz çelik kıllı 25 cm yosun fırçası, Duvar fırçası ve Yüzer havuz termometresi.
9900

____________________________________________
Gemaş Ekonomik Derin Kepçe
Derin havuz kepçesi. Plastik
9740
_______
_______________________________________
Gemaş Lux Derin Kepçe
Derin havuz kepçesi. Plastik
9730
________
________________________________________
Gemaş Yüzey Kepçesi
Düz havuz kepçesi. Plastik
9720
_______
___________________________________
Gemaş Derin Kepçe
Derin havuz kepçesi. Plastik
9710
_______
____________________________________
Teleskopik Süpürge Ve Fırça Sapları Için Duvar Askı Seti
Plastikten mamul, vidaları ile komple, teleskopik süpürge ve fırça sapları için duvar askı seti
9400

______________________________________________
Teleskopik Süpürge Ve Fırça Sapları
Alüminyum, mavi eleksallı. Alt gövde kanallı teleskopik fırça sapları

2×1,8 m
9489

2×2,4 m
9491

___________________________________________________
Teleskopik Süpürge Ve Fırça Sapları
Alüminyum, naturel eloksallı teleskopik süpürge ve fırça sapları

1 x 1,5 m
9410

1 x 3 m
9420

2 x 2 m
9430

2 x 2,4 m
9490

2 x 3 m
9440

3 x 1,5 m
9450

3 x 2 m
9460

3 x 3 m
9470

3 x 6 m
9480

________________________________________________
Gemaş Cankurtaran Simidi
Plastikten mamul cankurtaran simidi
9810

__________________________________________________
Gemaş Cankurtaran Simidi – Duvar Askı Parçası
Paslanmaz çelikten mamul cankurtaran simidi duvar askı parçası
9811

________________________________________________
Gemaş Cankurtaran Çengeli
Alüminyumdan mamul cankurtaran çengeli
9800

_______________________________________________________
Gemaş Sünger Taşı
Plastik klipsli gövde. Derz arası yosun temizliği için kullanılır.
9631

____________________________________________________
Gemaş El Fırçası
Plastik el fırçası
9630

________________________________________________________
Gemaş Ovalama Pedi
Plastik ovalama pedi
9632
________
_________________________________________________
Gemaş Ovalama Pedi
plastik kollu
9633

___________________________________________________